2020 Yılında Kullanıcılarla Buluşacak En Yeni Telefonlar

Günümüzün bizden ayrılamayan bir parçası haline gelen elektronik cihazı şüphesiz cep telefonlarıdır. Öyle ki beş dakika elimizde olmasa radyasyon eksikliğini hemen hissederiz. Sırf radyasyon eksikliği hissetmeyelim diye telefonu da yanımızdan ayırmayız. Bunu bilen firmalar oldukça zeki davranarak sürekli model yenilerler. Bu sayede elimizdeki telefon eskimeden bir yenisi daha piyasaya sürülür.Ve biz hiçbir zaman telefonsuz kalamayız. Son zamanlarda piyasaya sürülen en yeni telefonlar birbirinden oldukça etkilenmekte. Öyle ki her model başka bir modelden esinleniyor. Bizlerle buluşacak olan en yeni telefonların önemli özelliklerinden bize hitap eden kısmı üstün kamera performansı desek yanılmış sayılmayız. Bir telefonu elimize aldığımız zaman direkt kamera uygulamasına girenlerdeniz. Ordan çıkıp ses kontrolü yapanlardanız. Bu yüzden son çıkacak telefonlarda kameralarınözellikleri ve hoparlör özellikleri baya zirvede. Ekran inç değerleri de bir hayli yükseldi.

Bir Telefon Bize Nasıl Daha Cazip Gelebilir?

Arka arkayayepyeni modellerle gözümüzü boyayan firmalar bizler için bir telefonda neyin önemli olduğunu, bizlerden daha iyi biliyorlar. Bu yüzden sürekli telefonlara bir özellik ekliyorlar. Bizlerin dikkatini çekmek için bir yığın da reklam cabası. En yeni telefonlar bu reklamlarla beraber bilinçaltımıza giriyor adeta. Hep satma çabaları bunlar biliyoruz ama yine de o telefonların kamera piksellerine, telefonun renklerine, duruşuna kayıtsız kalamıyoruz. Bir telefon bize uygun fiyatlıysa, kamerası iyiyse, görünüş olarak ilgi çekiciyse, şarj olma süreleri, şarj özellikleri yeniyse cazip geliyor. En çok önem verdiğimiz konular hızlı şarj, hafıza ve kamera. Bir telefonda bunlar istediğimiz gibi değilse  o telefon bir hiç adeta bizim için.

Son Model Telefonlarda Göreceğimiz Özellikler

1 saniye ayrı kaldığımız zaman bile deli gibi özlediğimiz telefonlarımız ne yazık ki sürekli bizimle kalmıyor. İlla ki bir gün göçüp gidiyorlar bu diyardan teknik servise doğru. Hatta bazen teknik servis bile elinden bir şey gelmediğini söylüyor. Bu nedenle gerekli telefon ihtiyacını karşılamak için bir başka model konuyor eskinin yerine. Son model telefonlar bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Yok efendim hiç tuş olmayan telefonlar mı ararsın, yok efendim yüz resmi, göz resmi algılayan telefon mu ararsın, 3 kameralı 5 kameralı telefon mu ararsın ne ararsan hepsi son model telefonlarda mevcut. Zaten modeller hep birbirleriyle yarış halinde olduğu için yeni yeni özellikler ve seç, beğen, al durumundalar. En yeni telefonlar baştan aşağıya yenilerek geliyor karşımıza. İçerik açısından istediğiniz telefon sizin ekonomik durumunuza göre deşekilleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir