9 KG Çamaşır Makinası Modelleri Nelerdir?

Çamaşır makinaları beyaz eşyalar arasında olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Tüm kıyafetlerinizin, yorganlarınızın ve kilimlerinizin ve ev içerisinde olan diğer eşyalarınızın dilediğiniz şekilde yıkanmasını sağlar. Son dönemlerde gelişen teknolojiler çamaşır makinasına da etki ederek daha pratik bir yıkama performansı gerçekleştiriyor. Kısa süreli yıkama ve kıyafetinizin kumaşına göre farklı farklı yıkama türleri vardır. 9 kg çamaşır makinaları her eşyanızı kapasite dolmadan yıkayabilmenizi sağlar. Özellikle kalabalık ailelerde daha az kilograma sahip olan çamaşır makinaları kısa süre içerisinde çok fazla doldurulduğu zaman bozulmalara ve yapıların eskimesine neden olabilir. 9 kilograma sahip olan çamaşır makinaları uzun süreli kullanım sağlar. 9 kilograma sahip çamaşır modelleri ise şu şekildedir;

Çamaşır makinalarının kullanım sıklığı giderek artmasından dolayı dış görünümünde de çeşitli değişikliklere gidilerek daha şık bir görünüm kazandırmak için beyaz ve sade bir çamaşır makinasına siyah renk ekleyerek daha farklı bir görünüm elde ediliyor. 1.200 devre sahip olan ve bu çamaşır makinasını tercih edebilirsiniz.

Çamaşır makinaları arasında daha yüksek devir programı olsun isterseniz kilogramı 9 KG olan ve devri 1400 devir olan çamaşır makinalarını tercih edebilirsiniz.

Çamaşır Makinası Fiyatları Nelerdir?

Her firmanın kendine ait olarak belirlediği birçok farklı fiyat politikası vardır. Tercih ettiğiniz model ve ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Her markanın 9 KG olan çamaşır makinaları aynı özellikleri taşımadığından dolayı farklı fiyatlara satışa sunuluyor. 2.800 TL’den başlayan fiyatlar ile her bütçeye uyumlu olan çamaşır makinaları arasında ihtiyacınız olan özellikleri belirleyerek seçim yapabilirsiniz.

9 KG Çamaşır Makinasının Özellikleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ile çamaşır makinaları çamaşırınızın türünü ve miktarını algılayabildiği özellik geliştirilmiştir. Örnek olarak gösterilecek olur ise 7 KG bir çamaşır makinası tercih ettiğiniz zaman 7 KG üzerinde çamaşır eklediğinizde çamaşır makinası bu ağırlığı kaldıramayarak çeşitli problemler meydana getirebilir. Eğer yeni bir çamaşır makinası satın alacaksanız sahip olduğunuz ürünlere göre karar vererek 9 KG olan makinaları tercih etmeniz uzun süreli kullanım sağlar.

Az kirli çamaşırlarınız var ise 15 dakika programı seçerek 15 dakika içerisinde kıyafetlerinizin yıkanmasını sağlayarak hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf edebilirsiniz.

Hassas çamaşırlarınız var ise çamaşır makinasında yer alan hassas özelliğini çalıştırarak daha özenli ve yumuşak yıkama yaptırabilirsiniz.

Sürekli gömlek giyen bir yapınız var ise gömleklerinizin kırışmasını önlemek ve daha az kırışmasını sağlamak için gömlek yıkarken gömlek programlarını seçebilirsiniz.

Çamaşır makinalarının tuş takımları dokunmatik ya da direkt olarak tuşlu tercih edebilirsiniz.

Sentetik kumaşlar hassas bir ürün olmasından dolayı belirli bir devir seviyesinde yapılmalıdır. Bu detayları dilerseniz manuel olarak kaydederek bir sonraki yıkamanızda bu bilgilerden yararlanarak daha kolay bir yıkama gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir