A++ Bir Temizlik İçin Arçelik Çamaşır Makinesi

İyi bir temizlik istiyor ve enerji tasarrufu da sağlamak istiyorsanız Arçelik 3885 KR model çamaşır makinesi alabilirsiniz. Elektrikten ve sudan tasarruf ederek A++ performans ile çamaşırlarınızı kusursuz olarak yıkayabileceksiniz. Kalitesi ile farkını belli eden bu modelin teknik ve genel özellikleri size oldukça yarar sağlayacaktır. Evinizde iç rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu modelin sunduğu avantajlar ile çamaşırlarınız ilk günkü gibi renkleri solmadan, kalitesini kaybetmeden yıkanacaktır.

Çamaşır makinesinin genel ve teknik özellikleri arasında maksimum olarak 8 lt kurutma kapasitesi vardır. Elektronik program takip göstergesi, program sonu sesli uyarı, kalan zaman özelliğini gösterme ve havalandırma programı vardır. Bu özelliklerinin yanı sıra çocuk kilidi uyarısı, zaman erteleme Led göstergesi,  su tankı dolu uyarısı ve filtre temizleme uyarısı vardır. Makinenin diğer özellikleri ise: 16 farklı yıkama programı vardır. 55,5 kg net ağırlık, 58 kg brüt ağırlığı olan makinenin yoğunlaştırmalı ısı pompalı kurutma programı özelliği vardır. Kondenser temizleme uyarısı, mini programı, direkt su tahliyesi, Kırışık Önleme Fonksiyonu, Zaman Programlama Özelliği olan makinenin akıllı nem sensörü ile çalışan kurutma tipi vardır. Screen gösterge tipine sahip olan cihazın ölçüleri standarttır. 59.5 cm genişliği, 85 cm yüksekliği, 60 cm derinliği olan çamaşır makinesinin yıllık enerji tüketimi 232 kWh – standart kullanım 160’dır.

Arçelik kalitesine güvenerek alacağınız bir çamaşır makinesi ile yıkadığınız çamaşırlarınızı bir de kurutabileceksiniz. 16 farklı yıkama programı arasından çamaşırınızın kumaş türüne uygun olanını seçebilme imkanınızın olması ayrı bir güven verecektir.

 

A+++ Çamaşır Makinesi
A+++ Çamaşır Makinesi
A+++ Çamaşır Makinesi
A+++ Çamaşır Makinesi
A+++ Çamaşır Makinesi
A+++ Çamaşır Makinesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir