Arçelik elektrikli süpürge

Arçelik elektrikli süpürge S 4210 Green Power

Devir tasarruf devri! Bunun farkında olan bayanlar da her ay gelen elektrik faturalarını düşürmek için ciddi bir çaba içerisinde. Ev temizliğinde kullanılabilecek en tasarruflu cihaz ise Arçelik elektrikli süpürge S 4210 Green Power olacaktır. Çok az elektrik kullanan bu cihaz hem belirli bir kalite çizgisine sahip, hem de elektrik faturası ile dost bir ürün. Bayanların evde en sık kullandığı cihazlardan biri olan elektrik süpürgesi, sessizliği ile de dikkat çekiyor. Piyasaya çıktığından bu yana bayanların yakın markajında olmasının en büyük nedeni de sessizliği…

2 yıllık bir garanti kapsamına alınmış olan ürünün emiş gücü de oldukça yüksek. 1200 Watt’lık motor gücüne sahip olan süpürge 350 Watt’lık emiş gücü ile en ideal ürünler kategorisine girmeyi başardı. Yüksek emiş gücü, evcil hayvan besleyenler için oldukça önemlidir. Kedi ve köpeklerin tüylerini temizlemek için ekstra bir ürün kullanmak istemeyen hayvan sahipleri tercihlerini yüksek emiş gücüne sahip olan elektrik süpürgelerinden yana kullanıyor. Bu ürün onların da beklentisini üst düzeyde karşılamayı başarıyor. Çok küçük toz tanelerinden hayvan tüylerine kadar tüm maddeler anında temizlenebiliyor.

Ürünün hijyen koşullarına da uyum sağlaması, kullanıcılara cazip gelen bir başka özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür ürünlerde bakterilerin çevreye yayılmasını önleyen HEPA filtre, bu modele de kazandırılmış durumda. Tüm mikrobik bakteri ve parazitleri toz torbasına hapsederek yayılmalarını ve üremelerini engelliyor. Süpürgenin bu görevinde toz torbası da filtreye yardımcı oluyor. Microban türünde olan ve son derece hijyenik bir yapıya sahip olan toz torbaları anti bakteriyel özelliğe sahip. & metre uzunluğundaki kablosu kullanıcısına kolaylıkla hareket edebilme olanağı tanıyor. Siyah ve yeşil renk seçenekleri ile piyasaya çıkan ürünün emiş gücünü kendiniz de ayarlayabiliyorsunuz.

Arçelik elektrikli süpürge S 4210
Arçelik elektrikli süpürge S 4210
Arçelik elektrikli süpürge S 4210
Arçelik elektrikli süpürge S 4210
Arçelik elektrikli süpürge S 4210
Arçelik elektrikli süpürge S 4210

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir