Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi

Bosch tasarım kalitesiyle imal edilen çamaşır kurutma makineleri, kurutmalı yıkama makinesi ve sadece kurutma makinesi olarak iki farklı opsiyonda tasarım ediliyor. Kurutmalı çamaşır makinelerinde Serie 6 tasarımıyla iki farklı model bulunuyor.

Yıkama kapasitesi ve kurutma kapasitelerine göre farklı kapsamlarda üretilen Bosch kurutmalı çamaşır makineleri, Aktif Su sistemleriyle entegre özellikte dizayn ediliyor.

Bosch Çamaşır Kurutmalı Yıkama Makineleri

Çamaşır makinesi tavsiye ürünleri arasında yer alan kurutmalı çamaşır makineleri genel özellikleri şu şekildedir;

  • Otomatik kurutma
  • Aktif Su
  • Hızlı kurutma ve hızlı yıkama özellikleri
  • Sessiz yıkama ve gece modu
  • Eco Silence Drive
  • Allergy Plus & Baby programı
  • Vario Perfect

Gibi özelliklerde dizayn edilen Bosch çamaşır makineleri, alerjen yapmayan sistemleri ve uzun ömürlü motor kombinasyonlarıyla yüksek kalitede imal ediliyor. Geliştirilmiş teknolojik donanımları ve performans artıran teknik özellikleriyle Bosch kurutmalı yıkama makineleri, iki farklı model ve fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Bosch Kurutma Makineleri

Bosch hava yoğuşmalı kurutma makineleri ve ısı pompalı kurutma makineleri olarak iki farklı kategoride imal edilen çamaşır kurutma makineleri, yüksek verim ve enerji tasarrufu kombinasyonlarında imal ediliyor. Isı pompalı Bosch kurutma makinelerinde 15 farklı model bulunuyor. Ortalama 9 kg yıkama kapasitesi bulunan kurutma makineleri A++ ve üzeri enerji sınıfında tasarım ediliyor.

Uzaktan bağlanabilme teknolojisiyle konfor sağlayan kurutma makineleri, kendi kendini temizleyebilen kondanser sistemiyle geliştirilmiş teknolojiler sunuyor. Hızlı kurutma programı bulunan Bosch makinelerde, 35 dakikada kurutma işlemi sağlanabiliyor.

Anti Vibration serisiyle üretilen çamaşır kurutma makineleri, sessiz çalışma özellikleri ve sarsıntısız çalışma özellikleriyle oldukça konforlu tasarımlardır.

Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Sensitive drying sisteminde kombin edilen Bosch çamaşır kurutma makineleri, narin kurutma özellikleriyle özel tambur yapısının kalitesini sunar. Home Professional serisinin yanı sıra Seri 4, Seri 2, Seri 6 ve 8 serileriyle dizayn edilen Bosch makineler, en çok tercih edilen tavsiye çamaşır kurutma makineleri arasında yer alıyor.

Farklı kapasiteler ve kurutma özellikleriyle her ihtiyaca uygun modeller bulunan Bosch serisinde, fiyat seçeneklerine göre farklı modeller bulunuyor.

Bosch Kurutma Makinesi Fiyatları

Hem kurutma makineleri hem de yıkamalı kurutma makinelerinde birbirinden farklı modeller bulunuyor. Her makine; enerji sınıfına, devir ve kapasite özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Bosch marka çamaşır yıkamalı kurutma makine fiyatları ve Bosch kurutma makinelerini, indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla online sistem üzerinden değerlendirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir