Bosch Şarjlı El Süpürgesi

Süpürgesi kullanmayı sevenler için Bosch tarafından geliştirilmiş olan yeni modeller, pratik bir kullanım sunuyor. Birbirinden farklı özelliklerdeki ürünleriyle ihtiyaca ve kullanım alanındaki beklentilere göre uygun bir model belirlemek mümkün.

Bosch şarjlı el süpürgesi olarak geliştirdiği modellerde Üstün performansının yanı sıra kuvvetli çekim ve aynı zamanda uzun şarj süresine dikkat etmektedir. Satın alacağınız ürünlerde memnuniyet duymanızı yanı sıra üstün performansıyla da herhangi bir sorun yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Bosch şarjlı el süpürgesi modellerini incelemek fiyat ve performans karşılaştırmalarını yapmak istiyorsanız aşağıdaki modelleri öncelikli olarak değerlendirebilirsiniz.

Bosch Pas 18 Li Baretool Akülü El Süpürgesi

Akülü olarak tanımlanan bu modeller şarj edilerek kullanılan tiplerdir. Bu modelde özellik ve 18 volt akü ile enerji ihtiyacı karşılanmaktadır. Emme gücü oldukça yüksek olmasının yanı sıra kullanımdaki hafifliği ve kolaylığı kişilerin temizliği daha rahat bir şekilde yapmasını sağlamaktadır.

Benzer modellerde en büyük handikap çekim gücündeki düşüş olurken, Bosch küçük modellerinde dahi çekimi oldukça güçlü bir şekilde sağlayabilmektedir. Üründe kullanılan iyon batarya sayesinde güvenli bir şekilde kullanımı sağlanabildiği şarjlı süpürge, pratik uzatma kablosu ile erişilemeyen yerlere erişme imkanı sağlamaktadır. Mobilyalar, döşemeler ya da toz alınması zor alanlarda da başarılı bir şekilde verim alabileceğiniz bu ürün, üstelik geniş toz haznesi sayesinde de tüm temizliğinizi bir kerede bitirmenizi sağlar. Bosch ürününün satış fiyatı ise 350 ile 400 TL arasındadır.

Şarjlı dik süpürge Move 20.4V 

Bosch tarafından geliştirilen bir diğer ürün ise daha pratik ve kolay bir kullanım hedeflemektedir. Şarjlı dik süpürge olarak adlandırılan bu ürün gün içerisindeki acil durumlarda en büyük yardımcılarınızdan birisi olacak.

Tek şarjla 12 dakikaya kadar kullanım sağlayan bu ürün, evinizde dökülen bir saksı ya da çocuğunuzun yaptığı kırıntıları pratik bir şekilde çekerek temizliği sağlayabilirsiniz. Özellikle bu tip ürünler hızlı ve kurulum gerektirmeden kullanılabildiğinden dolayı tercih edilmektedir. Üstelik 663 TL gibi uygun fiyatı da ürünün dikkat çeken detaylar arasındadır. Evlerin yanı sıra araç gibi kullanımları da yüksek çekim gücü sayesinde kullanılabilir.

Şarjlı dik süpürge Move 14.4V

Şarjlı dik süpürge Move 20.4V modelinin bir alt modeli olan bu ürün, fiyat açısından da daha caziptir. 578 TL gibi uygun bir fiyat ile satılan bu üründe ise yine çekim gücü gibi önemli avantajlar sağlamaktadır. Kullanımında yine 12 dakikaya kadar kullanım sağlayan bu üründe, akım çok yüksek olduğundan dolayı toz çekimleri de hızlı şekilde yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir