Bosch Wat24480tr A+++ 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Bosch en fazla tercih edilen beyaz eşyalardan olmakla birlikte sıklıkla tercih edilmektedir. Bulaşık makinesi, buzdolabı ya da çamaşır makinesi hem yüksek kaliteli hem de uygun fiyatlı olması ile dikkat çekiyor. Bu nedenle de özellikle yeni çiftler beyaz eşya tercihini Boschtan yana kullanmaktadır. Özellikle çamaşır makineleri günümüzde yüksek enerji kullanımın önüne geçmek için özel donanımlarla cazip hale geliyor. Yüksek enerji kullanımı hem çevreye zarar verirken hem de sizlerin elektrik faturalarına ekstra yük bindirmektedir. Bilinçli tüketici artık sadece kendi cebini değil çevreye olan etkileri de dikkate alıyor.

Bosch Wat24480tr A+++ 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Özellikleri

Bosch wat24480tr a+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesinin en dikkat çeken özelliği enerji tasarruflu olmasıdır. A+++ enerji sınıfı düşük enerji kullanımı sayesinde ciddi anlamda enerji tasarrufu sağlıyor. Bunun yanı sıra 9 kg olması ve 1200 devir hızla çalışması oldukça dikkat çekiyor. Bu çamaşır makinesinin çocuk kilidinin bulunması da evdeki küçük yaramazlar için ayrıca bir tedbir sunuyor. Sıkma ve su girişi özellikleri de üst seviyede olup, çamaşırlarınız makineden fazla ıslak bir şekilde çıkmaz. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra 16 farklı program çeşidiyle tüketicilerin hizmetine sunulmuştur.

Bosch wat24480tr a+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi tüm bu özelliklerinin yanı sıra 63 lt tambur hacmi bulunmaktadır. Ayrıca programın sona ermesi ile birlikte program bitiş uyarısı vermektedir. Görüldüğü üzere bosch wat24480tr a+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi pek çok özelliği ile dikkat çekmektedir. Uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe farkını koymaktadır. Tüketiciler beyaz eşya sektörüne sunduğu kaliteli ürünler le oldukça yüksek memnuniyet almaktadır. Bosch çamaşır makinelerine ayrıca yaklaşık olarak 3 yıllık garanti vermektedir. Bu süre zarfında yaşadığınız arızalarda da bir de teknik servisi ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır. Özellikle A+++ sınıfı olması sebebi piyasada kendine yer etmesinin en büyük sebebidir. Kaliteli ve uygun bir çamaşır makinesi almak istiyorsanız bosch wat24480tr a+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Bosch WAT24480TR Çamaşır Makinesi

Bosch WAT24480TR Çamaşır Makinesi piyasada son derece dikkat çeken bir üründür. Sıfır enerji diye de tabir edilen enerji tasarrufu özellikleriyle piyasaya sürülmüştür. Bosch kaliteli beyaz eşyalarının yanı sıra uygun fiyatları ile satılmaktadır. 9 kg’lık kapasitesi ile de dilediğiniz kadar çamaşır atabilir, az nemli bir şekilde makineden çıkması sebebiyle de çamaşırlarınız kolaylıkla kurumaktadır. Bosch bir Alman markası olup, yıllardır beyaz eşyada sektörün önde markalarından olmayı başarmıştır. Bosch WAT24480TR Çamaşır Makinesi 9 kg 1200 devir hızıyla ve uzun garanti süresi ile tercih edebileceğiniz bir marka olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir