Ces Teknoloji Fuarından İlk Haberler

Her yıl düzenlenen ve merakla beklenen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES (Consumer Electronics Show) Amerika’nın  LasVegas şehrinde 7 Ocak’ta kapılarını açıyor. Bu yıl 3200 firma ve 150 bin katılımcı ile CES en kalabalık ve renkli günlerini yaşayacak. Elektronik dünyasında trendleri belirleyen fuar daha açılmadan pek çok yenilikçi fikir içeren teknolojihaberleri basın gösterimlerinde yer aldı.

Samsung Ces Teknoloji Fuarı’na Çok İddialı Geldi!

Fuarda tüm teknoloji devlerinin aşina olduğumuz ürünlerinin gelişmiş son versiyonlarının haricinde daha sıra dışı ‘geleceğin teknolojisi’ diyebileceğimiz cihazlarda sahneye çıkıyor. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bu yıl sektöre tanıtması beklenen ilginç ürünlerinden biri, sanal dünyayla etkileşimi daha kolay ve tabii hale getirmesi beklenen rink! Sanal gerçeklik cihazları için geliştirilmiş, el hareketleri ile kontrol aparatı olan rink heyecan verici bir uzantı olacak gibi gözüküyor!

iOS ve Android UyumluWellShellNedir?

Yakında yeni teknoloji haberleriarasında çokça yazılıp çizilecek, iOS ve Android uyumlu fitness cihazı WellShell en çok ilgi gören ürünlerden oldu. Normal bir kemer görünüşünde olanWeltüzerindeki sensörler aracılığı ile ön planda farklı sağlık verilerini toplayıp, akıllı telefon uygulamasına yönlendiren bir giyilebilir teknoloji cihazı. Verileri analiz ederek kullanıcısı için kişiselleştirilmiş bir sağlık kontrol programı oluşturulmasına katkı sağlıyor.

En İlginç Teknoloji Haberleri

CES sızıntılarına göre; henüz nasıl çalıştığı sır olan TipTalk, dünyanın ilk katlanabilir telefonu LG G Flex, 10 noktalı dokunmatik ekrana sahipLenovo’nunHorizon 2 PC’si 27 inçlik tableti, iPhone kılıfı Prong, ilk internete bağlanabilen diş fırçası gibi ilginç ve heyecan verici teknoloji haberleri için web sitesi ile bağlantıda kalın, tüm gelişmelerden anlık haberdar olun!

Ces
Ces
Ces
Ces
Ces
Ces

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir