Dizüstü Bilgisayar Teknolojinin En Özgür Hali

Dizüstü Bilgisayar Teknolojinin En Özgür Hali

Dizüstü Bilgisayar Teknolojinin En Özgür Hali Dizüstü bilgisayar kullanırken rahat etmek istiyorsanız teknoloji ile yakından iletişim kuran modelleri satın almanız yeterli olacaktır. İsteklerinizi en iyi şekilde karşılamanız için en özel özelliklere sahip olan dizüstü bilgisayar modelleri, sağlıklı bir kullanımı da sizlere sunuyor. Sağlıklı bir şekilde bilgisayar kullanarak, olası ısınmalardan uzaklaşmak için Grundig kalitesine güvenebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarların alt / tabanında bulunan fan bilgisayarınızın daha çok ısınmasına neden oluyor. Ayrıca dizüstü özelliğinde olduğundan kaynaklı kucağınızda veya dizlerinizin üzerinde kullanmış olduğunuzda da aşırı bir sıcaklık oluyor ve sağlığa tehdit eden unsura sebebiyet veriyor.

Laptop Bilgisayar Modellerini Grundig İle Tanıyın

Grunig markalı laptop modellerinin satışı yapılan yerlerden bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Her alanda, her hususta en özelini size sunmak isteyen bu teknoloji devi bilgisayar ve bilgisayar ürünlerinde en farklı olanı tercih ediyor. Laptop modellerinin bazıları fiyatlarına büyük oranda etki etmektedir. Dizüstü modellerinin farklı fiyatlar ile satışa sunulmasını etkileyenler arasında; Intel HD ekran kartı, dvd disk – dvd yazıcı, 1.3 Mp kamera, usb 2.0 x 3, vga çıkışı x 1, hdmı x 1, 1 adet mikrofon girişi, 1 adet kulaklış çıkışı, sd, mmc, ms kart okuyucu ile 10/100/1000 Mbps ağ bağdaştırıcısı, kablosuz ağ kartı, bluetooht, Intel HM65 seti bulunuyor. İşlemci olarak: Intel® İşlemci B815 (1.60GHZ 2MB / Çift Çekirdekli) – Intel® Core™ i3 İşlemci i3-2350M (2.30GHZ 3MB) işlemci vardır.

Alacağınız dizüstü bilgisayar modellerinin sahip olduğu özelliklerin güzelliğinin yanı sıra birde Microsoft ev ve öğrenci 2010 ve Microsoft Security Essentials anti virüs yazılımı hediye ediyor. Dizüstü bilgisayar modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler edinmek için http://www.birnumaram.com/dizustu-bilgisayar-laptop-fiyatlari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir