Dünyanın En Küçük Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri hemen hemen her evin en büyük ve ihtiyaçları arasında gösterilirken çamaşır makinelerinde giderek küçülen bir eğilim görülüyor. İşlevsellik arttığı gibi daha küçük alanlar kaplayan bu küçük çamaşır makineleri, aynı zamanda alan sorunu olan yaşayan kişilere de büyük bir fırsat yaratıyor. Bununla birlikte özellikle tanıtımı gerçekleştirilen ve dünyanın en küçük çamaşır makinesi unvanını alan yeni Haier Codo adındaki çamaşır makinesi ise bu durumu çok daha farklı bir hale getirmiş durumda. 

Haier Codo Ne İşe Yarıyor?

Kıyafetler üzerindeki küçük lekelerin çamaşır makinesinde yıkanmadan temizlenmesini sağlayan bu ürün, böylece ufak kirler için de pratik bir çözüm sunuyor. Özellikle seyahat eden kişilere yönelik hazırlandığı belirtilen bu dünyanın en küçük çamaşır makinesi, etkili yapısıyla da oldukça cazip. Şu anda yurt dışında satışı yapılan bu ürünün 324 TL gibi bir etiket fiyatı bulunuyor. Bu bakımdan fiyat açısından da oldukça uygun. Fakat Türkiye yapılacak siparişlerde ekstra ücretlerin ödenmesi gerekebilir. 

1984 yılında kurulan Haier markası tarafından geliştirilen dünyanın en küçük cep yıkama makinesi sadece 215 gram ağırlığında. Bu bakımdan çantada dahi kolay bir şekilde taşınabilir durumda. Üstelik en geç 2 dakika içerisinde lekeleri çıkarmayı vaat eden bu yeni teknoloji, kullanım açısından da son derece kolay. Küçük bir su haznesi bulunan cihazın lekelere karşı savaşı ise lekelerin üzerine sıvı deterjanları dökmek şeklinde oluyor. Sıvı deterjanların giysiye nüfuz etmesi ile birlikte cihazın düğmesine basılması ve ilgili bölgeye bastırılarak tutulması yeterli. Üstelik çok az bir su ile çalışması da cihazın en cazip özellikleri arasında bulunuyor. Dairesel hareketler yaparak leke üzerinde gezdireceğiniz çamaşır makinesi, böylece lekeye nüfuz ederek kısa süre içerisinde lekenin alınmasını sağlıyor. Dakikalar içerisinde kıyafetlerindeki lekelerden kurtulacak olmanız ise özellikle toplantı gibi önemli anlarda sizin için kurtarıcı olacak. 

Haier Codo İle Ekonomik Çözüm 

Küçük bir leke nedeniyle tüm kıyafetinizi yeniden yıkamanıza gerek bırakmayan bu ürün, ekonomik durumda. Cihazın teknik özelliklerine bakıldığında 3A pil ile çalıştığı ve mekanik kontrole sahip olduğu görülüyor. Mobil çamaşır makinesi olarak da adlandırılan bu özel ürün, üstelik enerji tasarrufu sağlıyor ve çevreyi koruma noktasında da kişilere destek veriyor. Su kullanımında da çok uygun seviyelerde olması, yüksek verimlilik sağlamada oldukça dikkat çekici. Farklı renklerde üretilen bu cihazlar kişilerin kendi tercihlerine göre seçim yapmasını sağladığı gibi özellikle sürekli dolaşan kişilerin en büyük yardımcısı olmaya aday olarak görünüyor. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir