Electrolux Filtre Kahve Makinesi

Filtre kahve içmeyi sevenler için ön plana çıkan markalardan bir tanesi olan Electrolux, filtre kahve makinesi ile kahve yapımını keyifli hale getiriyor. Marka bünyesinde çok farklı modellerin üretilmesi farklı beklenti ve ihtiyaçları karşılamaktadır. Bu bakımdan filtre kahve makinesi almayı düşünüyorsanız ve tercihiniz öncelikli olarak Electrolux markası ise aşağıdaki alternatifleri inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

EasyPresso Kahve Makinesi

Electrolux kahve makineleri arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi olan bu kahve makinesi sıcak su ve köpek fonksiyonları gibi pek çok farklı işleve sahiptir. Böylece standart bir filtre kahvenin çok daha üzerinde farklı kahve türlerini de yapabilirsiniz. 1.75 litrelik su tankı kapasitesi bulunan ürün üstelik evlerdeki kişisel kullanımlardan kahve gibi alanlara kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

The Expressionist Collection Kahve Makinesi

Daha profesyonel çözüm isteyenler için ön plana çıkan modellerden birisi olan The Expressionist Collection kahve makinesi, otomatik başlatma fonksiyonuna sahiptir. Böylece yapılacak ayarlamalar sonrasında her sabah aynı saatte sıcak bir filtre kahvenin makine tarafından hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Geniş iç haznesi ve kapasitesi ile sizlere büyük bir kolaylık sağlayacak olan bu model, kahvenizi her zaman istediğiniz ayarda ve sertlikte yapılmasını sağlar. Kahvenizin sertliğini ayarlayabileceğiniz özel arama bölümünden istediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik su için özel filtreleme sistemi de bulunduğundan dolayı daha taze, daha lezzetli kahveler yapmanız mümkündür.

7000 Serie Kahve Makinesi

Markanın ön plana çıkan bir diğer ürünü ise 7000 serisi olarak adlandırılan kahve makinesidir. Kahveyi her zaman hazır tutabileceğiniz ve özel demleme programına sahip olan bu makineye, ihtiyacınıza göre zamanlayabilir ve kahve içeceğiniz zamanlarda kahvenizin hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Özel filtreye sahip olan bu ürün, böylece kağıt filtre gibi kullan at çözümleri de ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede bir kere satın alacağınız kahve makinesi ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz fitreye de sahip olacaksınız. Her zaman istediğiniz ölçüde ve kıvamda kahveler hazırlayarak sizlere kahve konusunda tam anlamıyla tatmin edecek 7000 serisi, markanın en popüler modellerinden birisidir.

The Creative Collection Kahve Makinesi

Markanın Creative Collection serisinin bir yeni bir diğer üyesi olan kahve makinesi, taze filtre kahvelerinin enfes kokusunu sizlere sunuyor. Özel aroma seçme özelliği, otomatik kapanma emniyeti ve sıcak tutma fonksiyonu gibi pek çok özelliğe sahip olan ürün, üstelik plastik ve paslanmaz çelikten yapıldığından dolayı da uzun yıllar boyunca sağlıklı ve güvenli bir kullanım sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir