En Ucuz Ankastre Fırın

Yeni bir ankastre fırın almak isteyen fakat en ucuz modelleri değerlendirmek isteyen kişiler için en ucuz ankastre fırın listesi oldukça uygun bir çözüm olacaktır. Ankastre fırınlarda set olarak kullanılabilecek modellerin yanı sıra tekli satışlar da yapılabilmektedir. Böylece gerek bozulan fırının yerine yenisini almak gerekse de sadece ankastre fırın kullanmak isteyen kişiler için bu modellere yönelmek kuşkusuz çok daha uygun olacaktır. En ucuz ankastre fırın listesinde ilk sırada Conti marka ankastre fırın servisi yer almaktadır

En Ucuz Ankastre Fırın Listesi

Conti CAF-103 Caldo Ankastre Fırın

Türkiye pazarının güven veren markalarından bir tanesi olan Conti, kolay temizlenebilir yapısı ve 70 litre iç hacmi ile dikkat çekmektedir. 3 farklı pişirme fonksiyonu ve düğmeleri ile tasarım anlamında da zengin olan ürün, ortalama 535 TL gibi bir etiket fiyatına sahiptir.

Technostar A6S2 Inox Ankastre Fırın

Technostar marka diğer bir model ise 589 TL gibi ortalama bir fiyat ile satılmaktadır. Tam boy özelliği ile gelen fırında turbo pişirme teknikleri de bulunmaktadır. Hızlı pişirme durumlarında da kullanıcıların kolay bir şekilde destek alarak hızlı pişirme yapması mümkündür

Kumtel A6S2 Ankastre Fırın

Fırın konusunda Türkiye’nin en çok ön plana çıkan markalarından bir tanesi olan Kumtel’in en ucuz ankastre fırını ise 595 TL’den satılan A6S2 modelidir. 3 farklı pişirme fonksiyonlu, iç aydınlatmalı, güç göstergeleri gibi özelliklere sahip olan bu modelde üstelik 24 aya varan garanti desteği bulunmaktadır. Ek olarak uzun yıllar boyunca kolay bir şekilde kullanılacak fırına sahip olabilmektedir. Üstelik a enerji sınıfı ile de Kumtel’in bu modeli ekonomiktir ve tasarruf sağlamaktadır.

İtimat 6030 Inox Ankastre Fırın

599 TL’den satılan İtimat marka inox ankastre fırın, ucuz fırın ankastre fırın konusunda seçeneklerden birisidir. İtimat güvencesini kullanıcılara sunan bu fırınla, üstelik klasik tüm özelliklere sahip olabilmek mümkün. 6030, A enerji sınıfındadır ve ankastre tipindeki 3 pişirme fonksiyonu ile dikkat çeken mekanik bir saate sahiptir.

Oscar 8012 Inox Ankastre Fırın

Listenin 5. sırasında 649 TL ile satışta olan Oscar 8012 dikkat çeker yapıdadır. Alan kişilerin büyük memnuniyet duyduğunu ve Simfer garantisi ile sunulan bu ürünDE, 4 programlı bir pişirme yöntemi bulunmaktadır. 60 santim genişliğindeki iç hacmi, pratik çıkarılabilir ve temizlenebilir iç camıyla temizlik konusunda hassas olan kadınlara da seçenek sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir