En Ucuz Çamaşır Makinesi

Beyaz eşyalar son zamanlarda fiyat konusunda biraz artış gösterdi. Bu nedenle de evine yeni bir çamaşır makinesi almak isteyenler kalitenin yanı sıra fiyat konusunda da titiz davranmaya başladı. Ancak çamaşır makinesi ararken en ucuzu değil en uygun çamaşır makinesine bakmanız çok daha doğru olacaktır. Özellikle bilinmeyen markaların ucuz çamaşır makinelerini aldığınız zaman teknik destek de sıklıkla sıkıntı yaşamanız olasıdır. Çünkü her ne kadar garanti kapsamında olsa da bilinmeyen bir markanın teknik desteğini her ilde bulmanız mümkün olmayabilir. Piyasada bilene ve beyaz sektöründe öncü olmuş markaların uygun çamaşır makinelerini bulmanız mümkündür. Böylelikle yaşadığınız sıkıntılarda teknik desteği anında alabilirsiniz.

En İyi Çamaşır Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Ucuz çamaşır makinesi deyince karşınıza yaklaşık 1000 TL’lik bandında pek çok makine bulmanız mümkündür. Ancak burada önemli olan teknik desteği ve garanti kapsamı büyük önem taşır. Örneğin; seçeceğiniz markanın teknik servisi garanti kapsamına girse bile bulunduğunuz şehirde yer almıyorsa ekstra maliyet ödemenize neden olabilir. Ayrıca tüm bunların yanı sıra yedek parça değişiminde de sıkıntı yaşamanız mümkündür. Peki, uygun fiyatlı çamaşır makineleri hangileridir? Bunlar;

  • Altus AL-7100 D A+++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  • Profilo CGA242X0TR A+++ 9kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
  • Regal CM 6800 A++ 6kg 800 Devir Çamaşır Makinesi
  • Vestel CM 5608 A++ 5 kg 800 Devir Çamaşır Makinesi
  • Seg SCM 9100 A++ 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  • Grundig GWM 9701 A+++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  • LG F8K5XNK4 A+++ 2 kg 700 Devir Çamaşır Makinesi
  • Profilo CM0805KTR A+ 5,5 kg 800 Devir Çamaşır Makinesi
  • Beko Bk 7101 Yd A+++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  • Samsung A+++ WW80J5355MW/AH 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Tüm bu modellerde uygun fiyat seçeneği bulunmaktadır. Burada önemli olan sizin ne kadar kapasiteli ve devir hızında tercih edeceğiniz önemlidir. Ayrıca bunların yanı sıra da enerji sınıfı da büyük önem taşır. Özellikle A+++ enerji sınıfı yaptığı tasarruf ile kendini faturalarınızda gösterir. Ucuz çamaşır makinesi seçerken ilerleyen zamanlarda fatura maliyetlerini de dahil edersiniz enerji sınıfı önemi hissettirir.

Çamaşır Makinesi En Ucuz

Çamaşır makinesi seçerken tabi ki fiyatı çok önemlidir. Ancak ucuz çamaşır makinesi alırken enerji sınıfı, kapasitesi, devir hızı ve program sınıfı da önemli olmalıdır. Sadece çamaşırımı yıkası diyorsanız gerçekten ucuz çamaşır makineleri bulmanız mümkündür. Bu seçeneği genellikle isteyen çıkmayacağından daha uygun fiyatlı ve özellikli çamaşır makinesi almak çok daha doğru bir tercih olacaktır. Çamaşır makinesi seçimi yaparken teknik özelliklerinin yanı sıra servisini, garanti süresini ve ağırlığını da hesaba katmalısınız. Uygun fiyatı ile tüm isteklerinize cevap veren çamaşır makinesi çok daha avantajlı olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir