telefon özellikleri

İyi Bir Telefonda Olması Gereken Özellikler

Her zaman yepyeni teknolojiyle donanan yepyeni nesil telefonların üretilmesi doğrultusunda, bir önce ki modeller hep eskide kalıyor. Hal böyle olunca da yeni telefonların daha dayanıklı ve daha iyi, daha kusursuz olduğu düşünülüyor. Oysaki yeni telefonların da aslında dayanıklılık yönünden pek de iyi bir dayanıklılığı olmadığını görüyoruz. Hal böyle olunca da günümüzde en iyi akıllı telefonlar arasında arayışlar yapılıyor.
Peki, iyi bir telefon seçimi yapıldığında ne şekilde seçim yapılmalı ve ne gibi yönleri incelenerek telefon satın alınmalıdır?

Kırılganlık Ortadan Kalkmalı

Telefonlar, en ufak bir hasarda artık hemen çizilir, yamulur ya da hasar görür oldu. Kozmetik yönden sıkıntısı olmayacak, gerçekten ekrana çizik geldiğinde hemen çizilmeyecek ekranlara sahip telefonların olması gereklidir. Bunun yanı sıra hayallerde ki telefon ise, esnek bir telefon olmasıdır. Nereden düşerse düşsün, kırılma gibi bir durumu söz konusu bile olmayacak bir esneklik!

Telefonlara Kişiselleştirme Özelliği

Dünyada neredeyse her bir bireyin istediği bir özelliktir. Günümüzde Apple, kullanıcılarına bu deneyimi pek yaşatmasa da açık kanyak kodlu işletim sistemi olarak Android biraz daha bu konuda iyi denilebilir.

Kamera Özelliği Güçlü Olmalı

Eğer ki iyi bir telefon satın alınacaksa, hayallerinizi süsleyen bu telefon içerisinde pahalı bir DSLR makinede olan kamera özelliği olmalıdır. Bu sayede hem kamera özelliğinden faydalanılabilir hem de telefon özelliğiyle de telefonu cebinizde taşıyarak kullanıma geçmiş olabilirsiniz.

Şarjı Uzun Süre Gitmeli

Çağımızın maalesef ki herkes tarafından şikayetçisi olunduğu akıllı telefonlarda ki şarj sorunu… Birkaç gün boyunca şarjınızın iyi gitmesi gerektiği gibi, hiç bir şekilde şarja takılı kalması gibi bir durum söz konusu bile olmamalıdır.

iyi bir telefon
iyi bir telefon
iyi bir telefon
iyi bir telefon
iyi bir telefon
iyi bir telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir