Samsung çamaşır makinesi

Kurutma Makinesi Kullanarak Çamaşırlarınızın Rengini Koruyun

Yıkanmış çamaşırlarınızı kurutmak için duyduğunuz ihtiyacı en iyi şekilde kurutma makinesi ile karşılayabilirsiniz. Kurutma makinesi ile karşılayacağınız bu ihtiyacınız sayesinde artık çamaşırlarınız güneş ışığında kurumaktan kaynaklı olarak yıpranmayacak, renkleri solmayacaktır. Ömürleri kısalmayacaktır. Sevdiğiniz kıyafetlerinizi daha uzun süreli kullanmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve kurutma makinesi kullanın.

Fırsat Ürünü Beko Kurutma Makinesi

Beko kurutma makinesi modelleri arasında sizlere sunulan özellikler: Seçmiş olduğunuz programın kurutma işlemini sonlandırması neticesinde program sonu sesli uyarı, elektronik program takip göstergesi vardır.  Beko kurutma makinesi modellerinin maksimum kurutma kapasitesi 7 kg’dır. Yalnız bu limitte değişkenlik olabiliyor. B sınıfı enerji performansı vardır. Havalandırma programı vardır. 15 farklı kurutma programı olması sayesinde her türlü kıyafeti en iyi şekilde, onlara zarar vermeden, kumaş dokusunu zedelemeden kurutabilirsiniz. Kurutma sistemi özelliği yoğunlaştırmalıdır. Su tankı dolduğunda uyarı verir ve sizin daha uzun ömürlü bir makine kullanmanızı sağlar. Mini kurutma programı vardır. 53 cm derinliğinde olan makineyi evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Led gösterge tipi olan kurutma makinenizde ayarlarınızı yaparken çok rahat edeceksiniz. Kırışıklık önleme fonksiyonu olan üründe kuruttuğunuz çamaşırları ayrıca ütüleme ile uğraşmazsınız. Çünkü bu özellik sizin için büyük bir avantaj oluyor.

Filtre temizleme uyarısı, çocuk kilidi, narin programı, akıllı nem sensoöru kurutma tipi, direkt su tahliyesi olan makine sayesinde yaz ya da kış hiçbir mevsim fark etmeden, hava durumu etkili olmadan çamaşırlarınızı kurutabilirsiniz. Sizin için en uygun olan modeli almak için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Beko Kurutma Makinesi
Beko Kurutma Makinesi
Beko Kurutma Makinesi
Beko Kurutma Makinesi
Beko Kurutma Makinesi
Beko Kurutma Makinesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir