Lg çamaşır makinesi

Lg çamaşır makinesi

Muhteşem tasarımları, geniş yıkama kapasitesi, güçlü motorları ile üretilen lg çamaşır makinesi şık ve modern tasarımları ile uzun yıllar kullanılabilecek sağlamlıkta üretiliyor. Evde hanımların en büyük yardımcısı olan beyaz eşyalardan en önemlisi çamaşır makinesidir. Lg çamaşır makinesi yeni tasarımları ile mükemmel beyazlık sağlarken, tüm kumaşları özelliklerine bağlı olarak hassas ve narin yıkama programı sayesinde yıpratmadan, renklerini soldurmadan yıkamayı sağlıyor. Sarsıntısız ve sessiz çalışan ve 6 farklı elde yıkama hareketine sahip 6 motoin teknolojisi sayesinde narin çamaşırlara zarar vermez.

 

 

Lg çamaşır makinelerinde tasarruf

Lg çamaşır makinesi modelleri arasında henüz yeni üretilmiş olan ve iki işlemi bir arada gerçekleştiren hem yıkama hem kurutma makinesi olan kurutmalı çamaşır makinesi çamaşırları yıkama sonrası asmayı ve günlerce kurumaları için beklemeyi ortadan kaldırmış oluyor. Lg çamaşır makineleri su ve enerjiden tasarruf ederken, ideal sıcaklık seviyesi kontrolü sayesinde çamaşırlar kirlerden kusursuz olarak arındırır ve bakterileri de öldürmeyi sağlar. Hepimizin kalitesinden ödün vermediğini iyi bildiğimiz Lg markası tüm ürünlerini son teknoloji ile aynı zamanda estetik olarak üretiyor. Kusursuz hizmet kalitesi sayesinde, ürünlerin satın alma aşamasından başlayarak, kurulumu ve servisi aşamasına varana kadar eksiksiz olarak hizmet verir. Ürünlerin en az 2 yıl garantisi bulunmaktadır ve garanti kapsamında her türlü arıza servisi, parça değişimi de gerçekleştirilmektedir.

İnternet üzerinden görülebilecek modellerin, fiyatları hakkında da bilgi alınabilir hatta site üzerinden, beğendiğiniz model, mağazaya gitmeye gerek kalmadan, internetten online olarak satın alınabilir. Ürünlerin tüm teknik bilgileri de internetten üzerinden görülebileceği için dilerseniz mağazaya gitmeden istediğiniz ürünü internetten sipariş edebilirsiniz. İnternetten vereceğiniz siparişiniz anında sistem üzerinden görülerek, ödemeniz sonrasında da işleme alınacak olan siparişiniz kapınıza kadar getirilecektir.

LG Çamaşır Makinesi
LG Çamaşır Makinesi
LG Çamaşır Makinesi
LG Çamaşır Makinesi
LG Çamaşır Makinesi
LG Çamaşır Makinesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir