Mama Önlükleri

Mama önlükleri bebeklere mama yedirirken dökülen yiyecekler üzerini kirletmesin diye kullanılmakta olan bir bebek ürünüdür. Genelde amacı bu olmasına rağmen bebekler diş çıkarmaya başlarken de çok rahat kullanılabilir bir bebek malzemesidir. Diş çıkarırken bebekler ağzını toparlayamadıkları için sürekli ön kısımları ıslak olmaktadır. Bebeğin göğüs kısmı sürekli ıslak olunca hasta olacak endişesi taşıyan anneler ise çözümü mama önlükleri kullanmakta bulmuşlardır.

Mama Önlükleri Çeşitleri

Mama önlükleri yapılmış olduğu kumaşa göre ve mama önlüğünün modeline göre değişmektedir. Mama önlükleri modelleri günümüzde o kadar farklı model ve renklerde üretilmektedir ki hayran olmamak mümkün değil. Kız bebekler için farklı renk ve modeller erkek bebekler için ise farklı birçok modeller üretilip satışa sunulmaktadır. Mama önlükleri modelleri olarak giyilebilen tarz modeller ve sadece boyundan bağlamalı modeller mevcuttur.

Renk ve model seçenekleri bakımından oldukça zengin olan mama önlükleri içinden tercih edeceğiniz zevkinizi yansıtacak modeller sayesinde küçük prensleriniz ve tatlı prensesleriniz de şıklıklarıyla tarzlarını ortaya koyacaklardır.

Bebek Şampuanı Çeşitleri

Hayattaki en değerli varlığınız olan bebekleriniz için her şeyin en iyisini en kalitelisiniz istemek en doğal hakkınız. Her yeri ayrı ayrı narin olan bebeğinizin saçları içinde en doğal şampuanı kullanmalısınız. Hem iyi bir temizlik sağlamalıdır hem narin olmalı hem zararlı maddeleri içermemeli hem de göz yakmamalıdır. Bebeğinizin cildini tahriş etmemelidir. Çok fazla bebek şampuanı çeşitleri vardır. Bunlar içerisinden bebeğinize en doğal olan şampuanı seçmelisiniz. İçerisinde alkol, paraben veya herhangi bir kimyasal madde bulunmamalıdır.

Farklı İçeriklerde Bebek Şampuanı Çeşitleri

Hassas bebekleriniz için en hassas bebek şampuanı çeşitleri sizleri bekliyor. Üstelik farklı kampanyalarla birlikte! Göz yakmayan şampuanlarla berber nemlendirici sütler ve hassas süngerlerle beraber bebeğinizin narin vücuduna uygun olarak üretilmiştir. Bebek şampuanı çeşitleri bebeğinizin saçını beslerken aynı zamanda da kolay taranmasını sağlamaktadır. Rahatlatıcı etkisi ile de bebeğinizin banyodan sonra sakinleşmesini sağlayacaktır. Hoş kokuları ile bebeğinizin banyoda keyifli saatler geçirmesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir