Masa Üstü Bilgisayar Kullanarak İşlerinizi Yapabilirsiniz

Masa Üstü Bilgisayar Kullanarak İşlerinizi Yapabilirsiniz

Masa Üstü Bilgisayar Kullanarak İşlerinizi Yapabilirsiniz Teknoloji adına her zaman size en iyilerini sunan Beko, bilgisayar alanında da her zaman size en iyisini sunmak için yardımcı oluyor. İsteklerinizi karşılayacak güzel bir bilgisayar kullanmak istiyorsanız Beko kalitesine güvenebilirsiniz. Grundig markalı masa üstü bilgisayar modellerinde, isteklerinizi karşılayacak özellikler vardır. Bu özellikler sayesinde her zaman çok rahat edecek, her zaman işlerinizi sorun yaşamadan, bilgisayarınızın donmasından kaynaklı performans düşüklüğü yaşamadan bitireceksiniz. Bir anda birden çok programı açık tutarak projelerinizi sürdürebilmenizi de sağlıyor. Beko kalitesine güvenerek alacağınız masa üstü bilgisayar ile evinizde ya da iş yerinizde çok rahat edeceksiniz.

Masa Üstü Bilgisayar Özellikleri

Beko masa üstü bilgisayar alternatifler arasında sizin beğeninize sunulan modellerden bazılarının genel ve teknik özellikleri arasında: İşlemci: Intel® Core™ i7 Islemci 3770 3.40GHZ 8MB (up to 3.90GHz). İşletim Sistemi: Windows 8 Single Language (64 Bit) TR. Bellek: 8GB DDR-III ve 1TB sabit disk, 8 USB 2.0 (2’si önde), PS2 x 2, VGA çıkışı x 1, Mikrofon Girişi x 1, Kulaklık Çıkışı x 1, Ses Girişi x 1 bağlantı noktaları ve LED monitör vardır. Türkçe Q klavye, optik mouse, optik disk: DVD yazıcıya sahip olan masa üstü bilgisayar alternatiflerinin bu özellikleri diğer masa üstü bilgisayarlar ile benzerlik göstermektedir. ATI HD 6750 1GB (2GB HM) ekran kartı, 24 ay garanti de size sunulanlar arasındadır.

Beko kalitesine güvenerek alacağınız masa üstü bilgisayar modellerinin yanında bazı hediyelerde sunulmaktadır. Onlardan biride Microsoft® Office 2010 Home&Student programıdır. Daha detaylı bilgiler için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir