Merakla Beklenen Samsung Note6

CES elektronik fuarında Samsung Galaxy S serisini tanıttı. Ardında gözler yaz aylarında tanıtılması beklenen Note 6’ya çevrildi. Genel olarak Galaxy s7 özelliklerini temel alması beklenmektedir. Modelin öne çıkan özelliği iris tarayıcı kısmı olmakta ve 5,8 inç ekrana sahip olacak cihazın oldukça üst düzey kullanıcılara hitap etmesi beklenmektedir. Tahminler arasında Note 6 özellikleri arasında Exynos 8890 çipset bulunmaktadır. 4 GB Ram bekleniyor. Ancak gelen sızıntılarda bazı haberlere göre 6 GB dev bir Ram kapasitesi de kullanılabileceği düşünülmektedir.
Micro SD kart desteği sunulacak ve 64 GB depolama alanının yanında microSd kart desteği de sunulacaktır. Suya ve toza karşı dayanıklılık özelliklerinin yanında geliştirilmiş S pen özellikleri ile de ileriki aylarda çok fazla konuşulacak gibi görünmektedir. Kamera özellikleri arasında ise arka kamera 12 mp olurken ön kamerada ise 5 mp özellikler beklenmektedir. Hızlı şarj teknolojisine sahip olacak olan cihaz, Always On özelliği gibi özelliklerle meraklılarını tatmin edecek özellikler arasında yer almaktadır.
Galaxy S7 Edge modellerinde batarya olarak 3600 mAh özelliğini kullanan Samsung Note 6 içerisinde 3750 mAh kapasitesinde batarya özellikleri geliştirmesi beklenmektedir. Tasarım olarak oldukça şık olan bu cihaz olan bu modelin tam olarak piyasaya çıkış tarihi henüz belli olmamaktadır. Ancak yaz aylarında tanıtımının yapılmasının ardından piyasaya çıkması bekleniyor.

NOTE 6
NOTE 6
NOTE 6
NOTE 6
NOTE 6
NOTE 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir