Mini Buzdolabı Ölçüleri

Mini buzdolapları genel olarak tek kalan kişiler tarafından tercih edilen bir üründür. Tek başına kalan insanların büyük dolaplara ihtiyacı olmamasından dolayı daha küçük ve minik olarak elektronik ürünler tercih ederek ev içerisine koyabilirler. Mini buzdolabını dilediğiniz ölçülerde kolaylıkla bulabileceğiniz ve her ev içinde uyumlu olacak şekilde üretilir. Piyasa üzerinde yer alan birbirinden farklı markalar mini buzdolabı üreterek satışa sunuluyor. Mini buzdolapları da diğer buzdolapları ölçülerinde olduğu gibi orta boy, büyük boy ve küçük boy şeklinde üretiliyor. Büyük buzdolapları ile aralarında farklar olsa da dolap içerisinde yer alan gıdalarınız tazeliğini koruyacaktır. Mini buzdolabı ölçüleri şu şekildedir;

Mini buzdolabı ölçüleri ev tipi olan ürünlerde değişkenlik gösterebilir. Ev içerisine yerleşecek olan mini buzdolabı ölçüleri genişlik olarak 48 cm, yükseklik olarak 82 cm ve derinlik olarak 54 cm’dir.

Daha ufak boyutlarda bir mini buzdolabı isterseniz de toplam hacmi 40 LT olan ürünleri tercih ederek evinize koyabilirsiniz ve gıdalarınızı özenle burada saklayabilirsiniz.

Mini Buzdolabı Özellikleri Nelerdir?

Mini buzdolabı özellikleri tercih ettiğiniz markaya, tercih ettiğiniz modele ve boyuta göre farklılık gösterebilir. Piyasa üzerinde yer alan birden farklı marka olmasından dolayı herkesin satışa sunduğu mini buzdolabı özellikleri birbirinden farklıdır. Mini buzdolabı özellikleri şu şekildedir;

Mini buzdolabı, antibakteriyel özelliği sayesinde dolap içerisine yerleştirdiğiniz ürünlerin bakteri oluşumunu engelleyerek gıdalarınızın temiz ve taze kalmasına yardımcı olur. Antibakteriyel özelliği tercih ettiğiniz model ve üründe farklılık gösterebilir.

Pratik kullanım özelliği olan mini buzdolapları sensörleri ışıkları sayesinde sizlere kullanım kolaylığı sağlar.

Statik soğutma özelliği yiyeceklerin ilk günkü tazeliğini korumasına yardımcı olur. Kullanıcılar mini buzdolabının bu özelliği sayesinde yiyeceklerini uzun süreli olarak koruyabilir.

Mini buzdolabı ürünlerinde genellikle beyaz renkler daha çok tercih edilse de gri ve siyah renkler son dönemlerde revaçtadır. Sizlerde eviniz için hangi dolap rengi daha uyumlu ve sizlerin tarzını yansıtan modeller hangisi ise onu tercih edebilirsiniz. Sizlerde evinizin ölçülerini alarak mini buzdolabını tercih edebilirsiniz.

Mini Buzdolabı Fiyatları Ne Kadardır?

Mini buzdolabının fiyatları markaya, modele, çeşitli özelliklere göre değişebilir. Piyasa üzerinde yer alan mini buzdolabı fiyatları 700 ila 1.000 TL arasında değişen fiyatları mevcuttur. Her bütçeye uyumlu fiyatlar mevcuttur. Sizlerde kendi bütçenize göre mini buzdolabı modellerine bakarak, özelliklerini göz önünde bulundurarak buzdolabı tercih edebilirsiniz. Mini buzdolabı, küçük ve çok fazla geniş bir yapıda olmamasından dolayı dilediğiniz her noktaya kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Özellikle evi küçük olan insanlar yerden tasarruf etmek için mini buzdolabı tercih ediyorlar. Sizlerde buzdolabına geniş bir yer ayırmak istemezseniz piyasa üzerinde yer alan modellere bakarak tercih edebilirsiniz. İster beyaz, ister gri, isterseniz de daha farklı bir renk tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir