oyun severler

Mobil Oyun Severler İçin Wikipad7 İncelemesi

Mobil oyun konsolu arayanlar için mükemmel bir tercih olan Wikipad7 cepleri yakmayan fiyatı ve yüksek performansı ile her yerde oyun oynayabilme keyfini sizlere sunuyor. Mobil oyun konsolu arayan oyunseverlerin son zamanlarda en çok tercih etitği Wikipad7 çoğu rakibini geride bırakmayı başarmış durumda.

Wikipad7’nin en belirgin ve kullanışlı özelliği oyun kontrollerinin kolay sağlanabilmesi adına dokunmatik zorluğunu aşarak hem konsol hem tablet olarak kullanılabilir özelliğe sahip olmasıdır. Dokunmatik kontroller mobil oyun dünyasında olsa dahi her zaman sorun çıkaran etmenlerden olduğu için tablet ve konsol olarak kullanabileceğiniz Wikipad7 oyunsever tablet kullanıcıları için üretilmiş yeni nesil bir konsol olma özelliğini taşıyor.

Geneller Özellikleri Nelerdir?

Tablet yuvası barındıran konsol sistemi, oyun kontrollerini çıkararak da kullanabilme imkanı sunuyor. Kolayca çıkarılıp takılan tablet kontroller haricinde 300 gr bir ağırlığa sahip. Playstation kontrollerine alışık oyunseverlerin hemen benimseyebileceği kontrol sistemi analog joystick ve tuş kombinasyonları ile sağlanmaktadır.

Akıcı ve keyifli oyun saatleri imkanı sunan Wikipad7 ergonomik yapısı ile tüm bağlantılar için uygun ve sorun çıkartmayan pozisyonlarda konumlandırılmak için üretilmiştir. Bu durum, dev ekranda oyun oynamak isteyenler bağlantı kabloları ve kontroller ile hiçbir sorun yaşamayacakları anlamına geliyor.

Uzun pil ömrü, makro tuşlar, ergonomik yapısı ve uygun fiyatı ile mobil oyun severler için üretilen Wikipad7 alternatiflerinin yanında güçlü bir duruş sergiliyor.

mobil oyun severler wikipad
mobil oyun severler wikipad
mobil oyun severler wikipad
mobil oyun severler wikipad
mobil oyun severler wikipad
mobil oyun severler wikipad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir