Nike Kadın Spor Ayakkabı

Yaz aylarının en çok aranan ve satın alınan ürünlerinin başında Nike kadın spor ayakkabı modelleri gelmektedir. Bu ürünler hem günlük hayatta hem de spor yaparken rahatlıkla kullanılabilecek konforda tasarlanmıştır. Ayrıca birbirinden güzel ve havalı tasarımlara sahiptirler. Bu spor ayakkabılar sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Nike Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Son yıllarda çok farklı ve şık Nike kadın spor ayakkabı modelleri üretilmiştir. En çok tercih edilen model yüksek tabanlı beyaz bağcıklı model olmuştur. Öte yandan hava tabanlı çıtçıtlı modelde en çok tercih edilenler arasında yerini almıştır. Bu modellerin yanı sıra çok renkli, bez ve kauçuk olmak üzere spor ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Tüm modellerde sınırsız renk seçeneği mevcuttur.

Nike Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatları modeller arasında değişiklik göstermektedir. En yüksek fiyata sahip model yüksek taban ve hava girişli taban model olup en uygun fiyatlara sahip model bez beyaz renk modeldir. Öte yandan siyah çıtçıtlı modellerde oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Birbirinden güzel sor ayakkabı modellerini https://www.sportinn.com.tr/kategori/kadin-spor-ayakkabi Adresini ziyaret ederek inceleyebilir ve keyifli alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir