Philips Lazerli Epilasyon Aleti

Philips tarafından geliştirilen lazerli epilasyon aletleri konusunda iki farklı model ön plana çıkmaktadır. Bu özel modeller sayesinde kadınların vücutlarındaki tüy problemlerini ortadan kaldırmak, kısa ve kolay bir şekilde vücut bakımını yapmak söz konusudur. Özellikle lazer söz konusu olduğunda kişilerin güvenilir markalara yönelmesi çok daha sağlıklı ve doğru olacaktır. Yıllardan beri vücut temizliği ve bakımı konusunda ön plana çıkan markalardan birisi olarak Philips, güven yaratmakta ve ürünleri ile de her zaman olumlu dönüşler almaktadır

Lumea Prestige İpl

Markanın en çok dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi olan Lumea Prestige, farklı başlık tipleri ve etkin sonuçları ile kadınların en çok tercih ettiği modellerden bir tanesidir. 6 ay boyunca tüylerden arınmış pürüzsüz cilt için keyfini çıkar sloganını kullanan Philips’in bu ürünü üstelik özellikle geliştirme aşamasında dermatologların da onayladığı sistemlerle hazırlanmıştır.

Yoğunlaştırılmış ışık sistemine sahip olan ve böylece tek bir ışık atımıyla daha yoğun bir şekilde etkin sonucun alınmasını sağlayan ürün, üstelik hassas ve etkili sonuçlar sağlamaktadır. Yapılan testlerde ve araştırmalarda sadece 3 seans sonrasında tüylerde %92 oranında azalma sağlayan ürün, özellikle 12 uygulamadan sonra 6 ay boyunca pürüzsüz bir cilt keyfi sunmaktadır. En cazip özelliklerinden bir diğeri ise farklı cilt ve tüy tiplerine karşı da etkin sonuçlar vermesidir. Beyaz tüylerden siyah tüylere kadar geniş bir renk skalasına sahip olan ürün böylece kolay bir kullanım sağlamaktadır. Kol, bacak, karın, çene, dudak, favoriler, koltuk altı ve bikini bölgesi için kullanılabilir durumda olan ürün, üstelik lazer yapısıyla da hiçbir risk içermemektedir.

Lumea Advanced İpl

Markanın bir alt versiyonu olan Advanced, 3 aylık süre boyunca tüylerden arınmış bir cins sunmaktadır. Aynı zamanda daha ekonomik bir model arayanlara da alternatif yaratan Advanced ile uygulama sonrasında yüzde 85’e varan bir azalma elde edilebilmektedir. Vücut ve yüz için uygun olan bu üründe üstelik özel bakım imkanı da bulunmaktadır. Vücut ve yüz aparatı bulunan bu lazer sayesinde hem boyun altındaki bölgelerde hem de göz altındaki bölgelerde daha etkin sonuçlar elde edilebilmektedir.

Bu bakımdan çok basit bir kullanım tipine sahip bir ürün arıyorsanız Philips’in bu modellerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Her iki modelde etkin sonuç almak isteyenlere yeterli olacaktır. Modeller arasında başlık ve atış gibi farklılıklar bulunmaktadır. Seçim aşamasında bu detayları karşılaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir