Samsung Galaxy S5

Hemen herkes akıllı telefon kullanıyor. Samsung galaxy S 5, kullanıcılar tarafından en sevilen modeller arasında yer alıyor. S5 fiyat olarak çıktığı günden sonra düşüşe geçti. Ürün şu anda 1390-1900 lira aralığında satışa sunuluyor.

Akıllı telefonlar gün içerisinde çok fazla kullandığımız, pek çok iş ve işlemi yaptığımız aletlerdir. Gelişen teknoloji sayesinde her yeni gün özelliklerine yenileri eklenen telefonlar, kullanıcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Samsung Galaxy S5 Özellikleri

Akıllı telefon dünyasının liderlerinden ve kullanıcılar tarafından en çok sevilen telefonlardan biri olan Samsung Galaxy S5, özellikleri ile rakiplerinden ayrılıyor.

Büyük ekran sevenlerin çok talep gösterdiği Samsung Galaxy S5 iki elle kullanıma daha uygun. Büyük ekranlı olmasının olumsuz tarafı olan bu özelliği pek çok kullanıcı umursamıyor.

Su geçirmez gövdesi çeşitli aksiliklerden telefonu koruyor. Pil ömrü ile rakiplerine fark atan telefon uzun süre kesintisiz kullanım sağlıyor.

Parlak ve keskin AMOLED ekranı ile görüntü kalitesi çok iyi olan telefon kamera özellikleri ile kullanıcıları şaşırtıyor.

Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir