Samsung Smart Akıllı Tv

Gelişen teknolojinin örneklerini en iyi fark edebileceğiniz yer, yeni nesil televizyonlar olabilir. Plazma ve LCD derken şimdi Akıllı TV’lere sahip olduk. Akıllı telefonlardan sonra akıllı TV’lerinde ortaya çıkması aslında hiç şaşırtıcı değil.

Teknoloji yeniliği yine Güney Kore’den geldi. Samsung, Smart TV’yi ilk tanıttığında tüm dünyanın gözlerini üzerinde toplamıştı. Bu TV’lerin en dikkat çekici yönü ise gelişime açık olmaları oldu. Geçtiğimiz yıl Smart Akıllı TV’nin tanıtımı yapılırken yakın gelecekte geliştirici bir kitin üretileceğini de duyurmuştu.

Şimdi Samsung’un 2012’de tanıttığı gelişime açık Smart TV’leri gelişmiş halleriyle yeniden tanıtılıyor. Gelişim haberinin gelmesi bir seneyi buldu ancak şimdi smart TV’ler iki çekirdekli değil dört çekirdekli kullanılabilecek. Dört çekirdekli işlemci kitini takılarak Akıllı TV’nin performansı arttırılabilecek.

Geliştirilmiş Kit ile Neler Yapabiliriz?

Smart TV’leri geliştirmek için, gelişim kitini, TV’nin arkasına yerleştirmeniz gerekiyor. Bu sayede internete bağlanma hızı, seyir halindeyken diğer programları kullanabilme olanağı, ses ve hareketle kontrolü sağlayan “Akıllı Etkileşim” özelliğinin kullanılması ve Smart Hub yalımının 2013 versiyonuna dönüşümü sağlanabilecek.

TV, film ya da dizi, video, fotoğraflar hatta sosyal ağların kullanıldığı bütün uygulamaları sekmeler halinde görüntüleyebilir ve sekmeler arasında geçiş yapabilirsiniz. Televizyon, internet ve sosyal ağların hepsini bir arada bulabileceğiniz Smart Akıllı TV’ler teknolojinin en konforlu halini sunuyor.

Televizyon izlemek artık daha keyifli. Aynı anda birçok uygulamayı kullanabilme şansını veren yeni nesil Smart TV’ler ile boş zaman belki de tatil alışkanlıklarınız bile değişebilir. Tüm dünyanın ayaklarınızın dibine geldiğini hissedebilirsiniz.

Samsung Smart Akıllı Tv
Samsung Smart Akıllı Tv
Samsung Smart Akıllı Tv
Samsung Smart Akıllı Tv
Samsung Smart Akıllı Tv
Samsung Smart Akıllı Tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir