Zarif tasarım örneği samsung galaxy note

samsung galaxy note

Yeni dönem teknoloji örneğinin en zarif tasarımlarından birini meraklılarına sunan samsung galaxy note 1.6 GHz 4 çekirdekli işlemcisiyle adeta sınırları zorluyor. Piyasaya çıkmasıyla birlikte dengeleri alt üst eden bu model teknolojinin her türlü nimetinden sonuna kadar faydalanmanıza olanak tanıyor. 5.55 inç HD ekranı kullanımı tam anlamıyla keyfe dönüştürürken pek çok işlemi rahatlıkla yapabilmenizi de sağlıyor.

Samsung galaxy note kullanıcıları öneriyor

Şekil düzeltmeden formül eşlemeye, çizim yapmaktan havadan görüntü elde etmeye kadar akılınıza gelebilecek ve aynı zamanda hayalini kurduğunuz pek çok özellik tek bir cihazda bir araya getirilmiş durumda. İlk kullanıcılarından da tam not almayı başarmış olan samsung galaxy note beklenti çıtasını yükselten tasarımlar arasına adını yazdırmayı başardı.

Bluetooth, wi-fi gibi özellikleri hızlı ve etkin bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyan samsung galaxy note ile yapabileceklerinizi ve haya gücünüzün sınırını zorlayabilirsiniz. Gayet keyifli ve pratik bir kullanım sunan ürün sayesinde Samsung da adından daha sık söz ettirir oldu. Çift kameraya sahip olan cihaz ile görüntü ve fotoğraf elde edebiliyorsunuz.

Ön kamera 1.9 megapiksel, arka kamera ise 8 megapiksel olduğundan çekim yapmakta cihazın her iki tarafında bulunan kamerayı da güvenle tercih edebilirsiniz. 720 x 1280 ekran çözünürlüğüne sahip olması, çalışmalarınızda hata yapmanızı önlüyor. 16 GB depolama özelliğine sahip olan bu ürün ile 64 GB gibi bir oranda hafıza arttırma yoluna gidebiliyorsunuz.

samsung galaxy note
samsung galaxy note
samsung galaxy note
samsung galaxy note
samsung galaxy note
samsung galaxy note

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir